melatبیما- مدرسه شهدای بانک ملت در زیباشهر استان سیستان و بلوچستان، در ماه جاری به بهره برداری می رسد.

به گزارش بیما به نقل از بنکر (Banker)، مدرسه شهدای بانک ملت در زیباشهر، نخستین مدرسه از ۱۱ مدرسه ای است که ساخت آن با مشارکت این بانک در سال جاری شروع شده است و تا پایان آذرماه احداث و آماده بهره برداری خواهد شد.
بر اساس این گزارش، مدرسه سازی در مناطق محروم کشور یکی از حوزه های مسوولیت اجتماعی بانک ملت است که در این زمینه علاوه بر احداث ۱۰۰ مدرسه در کپرزدایی استان کرمان و بیش از ۳۵ مدرسه در سال های قبل، ساخت ۱۱ مدرسه هم در سال جاری از سوی این بانک تعهد شده است.
این گزارش حاکی است، هم اکنون ۱۸ هزار کلاس درس در استان سیستان و بلوچستان وجود دارد که حدود ۱۱ هزار کلاس آن به ترمیم اساسی نیاز دارد. همچنین حدود ۸۰۰ کلاس پیش ساخته در مناطق صعب العبور دایر است و تعداد ۶ هزار کلاس درس استان هم خشت و گلی اند و وضعیت نابسامانی دارند.
این در حالی است که به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان هم اکنون حدود ۱۰۰ هزار بازمانده از تحصیل در سه مقطع ابتدایی و متوسطه دوره اول و دوم در استان وجود دارد که با احتساب اضافه شدن آن به جمعیت دانش آموزی، کمبود فضای آموزشی مدارس بیش از پیش احساس خواهد شد.

 

پاسخ دهید

رباتیک

بخش های ویژه

قيمت ارز ، طلا و سکه قيمت خودرو نيم صفحه اول روزنامه هاي کشور

قیمت لحظه ای ارز و طلا

اوقات شرعی

دریافت خبرنامه

بازدیدکنندگان محترم پس از وارد کردن ایمیل در کادر ذیل جهت عضویت در خبرنامه، ایمیل تایید برای شما ارسال می شود و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب وب سایت برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً ايميل خود را وارد فرمایید :

معرفی به دوستان

نام شما:
ايميل شما:
نام دوست شما:
ايميل دوست شما:
پيام شما:

تبلیغات

1394

15
images
slide1
انواع-گیتار
گل ساحل

آخرین اخبار ایران و جهان ، تجارت ، اقتصاد ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، کامرس ، iran-commerce zohur