منطقی این است که تا چند سال آینده وضعیت بورس به صورت عمومی به همین منوال باشد؛ یعنی نرخ سودهای بانکی به سمت تک رقمی شدن و نرخ بازدهی شاخص به سمت نرخ سودهای فعلی متمایل شود.

مدیر حسابرسی داخلی تامین سرمایه آرمان، نرخ بازدهی مورد انتظار برای سال های آتی بورس را حدود 25 درصد پیش بینی کرد .

محمد خان زاده به پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) گفت: منطقی این است که تا چند سال آینده وضعیت بورس به صورت عمومی به همین منوال باشد؛ یعنی نرخ سودهای بانکی به سمت تک رقمی شدن و نرخ بازدهی شاخص به سمت نرخ سودهای فعلی متمایل شود. همچنین  نرخ بازدهی مورد انتظار برای سال های آتی بازار بورس چیزی حدود 25 درصد باشد .

این کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه اثرات اجرایی شدن برجام و رفع تحریم ها فرایندی زمانبر است، افزود: برجام اگرچه در بازه زمانی بلندمدت، سرانجام نتایج خود را در بورس نشان خواهد داد.

خان زاده در عین حال گفت: ثبت و آزاد شدن سهام های ناشی از افزایش سرمایه های انجام شده از محل تجدید ارزیابی به همراه کاهش جهانی قیمت نفت و فلزات اساسی ، تا حدودی توان حرکت رو به جلو را از بازار خواهد گرفت.

مدیر حسابرسی داخلی تامین سرمایه آرمان، رشد نامتعادل و بی منطق قیمت سهام اکثر شرکت ها در نیمه اول سال، مسائل سیاسی بیرونی و رفتار مورد انتظار احتیاطی و کوتاه مدت سرمایه گذاران، چشم انداز ثبات نرخ ارز و همچنین حجم قابل توجه اوراق با درآمد ثابت دولتی و شرکتی در پروسه انتشار را از جمله دلایل این اتفاق دانست.

پاسخ دهید

رباتیک

بخش های ویژه

قيمت ارز ، طلا و سکه قيمت خودرو نيم صفحه اول روزنامه هاي کشور

قیمت لحظه ای ارز و طلا

اوقات شرعی

دریافت خبرنامه

بازدیدکنندگان محترم پس از وارد کردن ایمیل در کادر ذیل جهت عضویت در خبرنامه، ایمیل تایید برای شما ارسال می شود و در صورت تایید آن جدیدترین مطالب سایت شامل آخرین اخبار ، مقالات و دیگر مطالب وب سایت برای شما ارسال خواهد شد.

لطفاً ايميل خود را وارد فرمایید :

معرفی به دوستان

نام شما:
ايميل شما:
نام دوست شما:
ايميل دوست شما:
پيام شما:

تبلیغات

1394

15
images
slide1
انواع-گیتار
گل ساحل

آخرین اخبار ایران و جهان ، تجارت ، اقتصاد ، دانلود فیلم و کلیپ و عکس ، قیمت دلار (ارز) ، طلا و سکه ، کامرس ، iran-commerce zohur